AMBASADOŘI

Petr Valášek

Petr Pepino Valášek je přední český multiinstrumentalista a vyhledávaný studiový hráč. Absolvent Konzervatoře v Pardubicích ( Ludvík Posekaný) a AMU v Praze (Petr Čáp). Je členem: Orchestr Karla Vlacha ( saxofon, basklarinet), Clarinet Factory (basklarinet), Orquestrina Radka Baboráka ( basklarinet, klarinet, saxofon).

Zuzana Rzounková

Zuzana Rzounková

Kritikou oceňovaná sólohornistka renomovaného Symfonického orchestru hl. města Prahy FOK patří ke špičce svého oboru. Je pravidelně zvána ke spolupráci s mnoha dalšími orchestry doma i v zahraničí.

Laco Deczi

Laco Deczi

Laco Deczi je nejen vynikající muzikant, ale také osobnost významně spjatá se společností Amati. V rámci společné spolupráce jsme dali život trubce ATR 606S. Více informací o Lacovi naleznete zde.

Trumpetisté České filharmonie

Trumpetisté České filharmonie

Trumpetová sekce České filharmonie Praha mimo jiné hraje na nástroje V.F. Červený (zleva: Jiří Šedivý, Antonín Pecha, Jaroslav Halíř, Ladislav Kozderka, Zdeněk Šedivý) hrají na B trubku V.F. Červený model VFC-TR6010S, C trubku V.F. Červený model VFC-TR6012S, B/A pikolu V.F. Červený model VFC-TR6018TS a křídlovku VFC-FH6232R

Mistříňanka

Mistříňanka

Slovácká dechová hudba Mistříňanka je partnerem Amati Kraslice. Vedle používaných nástrojů z běžného programu, byla pro hudbu Mistříňanka letos postavena individuální trubka CUSTOM MISTŘÍŇANKA. Oficiální stránky: www.mistrinanka.cz

Serkan Cagri

Serkan Cagri

Populární turecký klarinetista, který vedle Husnu Senlenderici patří k nejuznávanějším klarinetistům v Turecku hraje stejně jako Husnus Senlenderici na individuální provedení AMATI G klarinetu. Serkan Cagri hraje na koncertech zejména v Turecku, Řecku a balkánských státech. V turecké státní televizi má vlastní pořad. 

Image